See Contact information in English on the left.


Osoite: Vastaanottajan nimi / Tampereen yliopiston tieteentekijät ry. 33014 Tampereen yliopisto

Tatten hallitus 2019

Puheenjohtaja Jarkko Toikkanen, Tieteentekijöiden liiton hallituksen jäsen sekä opetus- ja tutkijanuratyöryhmän jäsen, jarkko.toikkanen (at) tuni.fi, p. 040 5130 367

Varapuheenjohtaja Hanna Rautajoki, hanna.rautajoki (at) tuni.fi
Varajäsen Mikko Poutanen

Sanni Tiitinen, rahastonhoitaja, sanni.tiitinen (at) tuni.fi
Varajäsen Katri Otonkorpi-Lehtoranta

Assistentti Marko Juutinen, marko.juutinen (at) tuni.fi
Varajäsen Erika Säynässalo

Emilia Luukka, tiedotusvastaava, emilia.luukka (at) tuni.fi
Varajäsen Kirsi Lumme-Sandt

Toni Pakkanen, Tatten sivujen pääkäyttäjä, toni.pakkanen (at) tuni.fi
Varajäsen Hanna Kuusela

Ashok Aspatwar, virkistysvastaava, ashok.aspatwar (at) tuni.fi
Varajäsen Ahmed Farooq
 

Tatten Jukolaiset luottamusmiehet

Pääluotto
Sinikka Torkkola, tutkimuspainotteiset tehtävät sekä hallinnon, kirjaston ja muiden tukipalveluiden henkilökunta
Huone: Päätalo C146, puh. 040-1909785

Luottamusmies
Sari Hyttinen, hallinnon ja kirjaston henkilökunta
Huone: Virta 246, puh. 040 190 1530

Varapääluotto
Hanna Kuusela, keskustakampuksen tutkimuspainotteiset tehtävät
Huone: Päätalo E316, puh. 050 5142264

Tatte ry:n jäsenet yliopiston päättävissä elimissä ja lakisääteisissä työryhmissä

Yliopiston konsistori
Hanna Kuusela, hanna.kuusela (at) tuni.fi
Kirsi Lumme-Sandt, kirsi.lumme-sandt (at) tuni.fi

Työsuojeluvaltuutettu
Riitta-Liisa Larjovuori, riitta-liisa.larjovuori (at) tuni.fi, puh. 050 433 6260
varavaltuutettu Vuokko Kohtamäki, vuokko.kohtamaki (at) tuni.fi, puh. 040 190 4055

Yliopiston työsuojelutoimikunta
Sanni Tiitinen, sanni.tiitinen (at) tuni.fi
Varajäsenenä Hanna Rautajoki, hanna.rautajoki (at) tuni.fi

Päivitetty 15.1.2019